Kariyer

Heyecanımızı paylaşacak iyi insanlar arıyoruz!

Nanolab Laboratuvarlar Grubu olarak büyük ve küçük değerlerin gücüne inancımız tamdır. Tam da bu sebepten dolayı kurulduğumuz günden bu yana iş ortamımızda çok değerli profesyoneller ve daha önemlisi çok ‘’iyi insan’’lar ile çalışıyoruz. Bilgi ve deneyimlerini yeni nesillere aktaran tecrübeli kişiler, her zaman ilk gün ki heyecanımızla yola devam etmemizi sağlayacak genç nesilleri bünyemizde bulunduruyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.

Açık ve dahil edici yaklaşımlarımız ile geleceğimize katkıda bulunuyor ve verimli çalışmayı prensip edinerek laboratuvarlar grubumuzu her gün bir adım ileriye taşımayı kendimize ilke ediniyoruz ve aslında işimizi ‘’iş’’ olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Çünkü biliyoruz ki; analizlerimizin doğruluğu ve güvenilirliği toplumun büyük bir kesimini ilgilendiriyor.

Nano Laboratuvarlar Grubu Ailesine Nasıl Katılabilirim ?

Her geçen gün büyüyen Nanolab Laboratuvarlar Grubu ailesine yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, takım çalışmasını seven arkadaşlar katmak istiyoruz.

Öncelikle Nanolab Laboratuvarlar Grubu olarak adaylara fırsat eşitliği sağlayabilmek adına ulaşılabilir olmayı sağlıyoruz. Aşağıda yer alan butonlardan staj/iş başvuru formlarından sizin için uygun olanı doldurup, [email protected] mail adresine iletmenizi istiyoruz.

Ardından her pozisyonumuz için belirlemiş olduğumuz yetkinlik, temel bilgi/beceri değerlendirmemizi gerçekleştiriyoruz ve pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaylardaki uygunluğunu baz alarak değerlendirme yapıyoruz. Değerlendirmenin ardından pozisyon ile ilgili en uygun adayları belirliyor ve “ailemize yeni katılan” çalışma arkadaşlarımız için oryantasyon programlarımızı başlatıyoruz.