Nanolab Çorlu Şubesi

Nanolab Çorlu Şubesi

Nanolab Çorlu şubesi, Trakya’da sanayinin merkezi olan Çorluda 2017 yılında kurulmuştur. 2018 yılında Türkak Akreditasyonunu ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Yeterlilik Belgesini alarak günümüzde sanayileşmenin artmasıyla önem kazanan çevre mevzuatları doğrultusunda başta Marmara bölgesindeki iller ve Türkiye’nin bütün illerinde Su-Atık Su, Emisyon ve İmisyon ve İSG ölçümleri konularında geniş bir yelpazede hizmet sunmayı planlamaktadır.

Laboratuvarımız TS EN ISO / IEC 17025:2017 standardını, yasal şartlara uygun olarak etkin bir şekilde uygulanacağını ve sürekli iyileştirileceğini taahhüt eder. ulusal ve uluslararası standart ve / veya tanımlanmış deney metotlarına göre, iyi mesleki uygulama şartları sağlanarak, deneyimli kadrosu ve son teknoloji ürün alt yapısıyla mümkün olan en kısa sürede ve ekonomik olarak, tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik, güvenilirlik, yasal şartlar ve müşteri memnuniyeti esas alarak sürdürmektedir.

Nanolab Çevre ve Endüstriyel Laboratuvar Hizmetleri A.Ş.’ye ait Şikayet Sürecine Hizmetler Şartnamesi’nden ulaşabilirsiniz. Şikayet Formu aşağıda verilmiştir. Ayrıca iletişim bilgilerimiz yoluyla görüş, istek, öneri ve şikâyetleriniz için bizimle iletişimde kalın.

İletişim Bilgilerimiz:

Kazimiye Mah. Barbaros 4. Sk. No:8 Çorlu / Tekirdağ
Tel: +90(282) 653 44 08
Fax:+90(282) 653 44 09
[email protected]

Numune Kabul Formu
 
Numune Kabul Formu
 
Başvuru Formu
 
Emisyon Saha Çevrim Planı
 
Emisyon Analiz Çevrim Planı
 
İş Hijyeni Saha Çevrim Planı
 
İş Hijyeni Analiz Çevrim Planı
 
Gürültü Çevrim Planı
 
Gürültü Saha Çevrim Planı
 
Gürültü Saha Çevrim Planı
 
NANOLAB YT-LAK Programları Protokolü
 
NANOLAB YT-LAK Programları Protokolü
 
6676